O nás

Sme moderná zubná ambulancia.

HRIC zubná ambulancia

HRIC zubná ambulancia sídli v Nitre – mestská časť Chrenová v budove Medicentrum Dzurilla na 1. poschodí.

V našej ambulancii sa venujeme modernej stomatológii. Využívame najmodernejšie materiály a technológie pre čo najlepší výsledok ošetrenia a vaše pohodlie.

Dbáme na to, aby ste sa u nás cítili príjemne, naše priestory vám nebudú pripomínať nemocnicu.

Sme otvorení komunikácii, zdvíhame telefóny, odpisujeme na maily a využívame sociálne siete, aby sme vám poskytli zaujímavé informácie a praktické tipy zo sveta ústneho zdravia.

Tešíme sa na každého pacienta – či už na seniora, človeka v najproduktívnejšom veku, škôlkara, ale aj na bábätko.

MDDr. Michaela Hric

zubná lekárka pre deti a dospelých

Prečítať viac o doktorke ...

Už počas študentských čias na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave som túžila raz mať svoju súkromnú zubnú ambulanciu. Veľmi aktívne som sa preto zúčastňovala na rôznych seminároch a praktických kurzoch a vo voľnom čase som praxovala vo viacerých súkromných zubných ambulanciách.

Ako inštruktorka v projekte DentalAlarm som učila deti v škôlkach a školách, ako sa starať o svoje zúbky a nebáť sa zubára. Vybudovala som si k detským pacientom pekný vzťah.

Vedomosti som pretavila do pracovných skúseností na súkromnej zubnej klinike v Bratislave, kde som ošetrovala dospelých aj detských pacientov. Bohaté skúsenosti som získala aj prácou na zubnej pohotovosti, kde som sa často stretávala s neľahkými prípadmi od úrazov po rozsiahle opuchy.

Svoju prax som sa rozhodla zužitkovať a ďalej rozvíjať vo vlastnej ambulancii vo svojom rodnom meste.

Naďalej sa budem venovať komplexnej stomatológii pre deti aj dospelých s čo najväčším citom, empatiou a individuálnym prístupom ku každému pacientovi.

Mária Gubová

zubná asistentka

Prečítať viac o sestre ...

lorem ipsum is really simple text ….